راز قانون جذب
چشم هایتان را به روی دنیایی از فرصت های بی پایان باز کنید.

1. قانون جذب چیست؟

به عبارت ساده، قانون جذب، توانایی جذب چیزهایی است که در زندگی روی آنها تمرکز کرده ایم. اعتقاد بر این است که صرف نظر از سن، ملیت یا باورهای دینی، همه ی ما مستعد پذیرش قانون هایی هستیم که برجهان حکم فرماست؛ از جمله قانون جذب. این قانون جذب است که از قدرت ذهن برای تفسیر افکار ما استفاده می کند و به آنها جامه ی عمل می پوشاند. در اصل همه ی افکار به واقعیت تبدیل می شوند. اگر شما روی افکار منفی (غم و اندوه و عذاب)  متمرکز شوید، تاثیر آن بر شما باقی خواهد ماند. اگر روی افکار و اندیشه های مثبت تمرکز کنید و اهدافی داشته باشید که میخواهید به آنها دست یابید، راهی برای رسیدن به آنها پیدا خواهید کرد.

به همین دلیل است که جهان چنین مکان بی نهایت زیبایی است. قانون جذب به ما می گوید هر آنچه که می تواند تصور شود و در ذهن بیاید، دست یافتنی است؛ به شرطی که شما برای رسیدن به جایی که می خواهید باشید، اقدامی انجام دهید.

2. قانون جاذبه:

قانون جذب یکی از بزرگترین اسرار زندگی است. کمتر افرادی از قدرت تاثیر قانون جذب روی زندگی روزمره شان کاملا آگاه هستند. فرقی نمی کند که آن را آگاهانه یا ناآگاهانه انجام دهیم، در هر ثانیه از حیات، ما به عنوان یک مغناطیس انسانی عمل کرده و افکار و احساساتمان را به بیرون انتقال می دهیم و بیشتر از آنچه که فرستاده ایم، جذب می کنیم.

متاسفانه بسیاری از ما هنوز نسبت به پتانسیلی که در عمق وجود ما قفل شده است، آگاهی نداریم. درنتیجه افکار و احساسات خود را بدون هیچ توجهی به راحتی رها می سازید. همین امر افکار اشتباه را ارسال کرده و احساسات و اتفاقات ناخواسته را به زندگی شما جذب می کند.

وقتی که قدرت جذب توسط شما درک شده باشد دیگر یک راز نیست. به علاوه شما یاد گرفته اید آن را به طور موثر در زندگی روزمره ی خود اعمال کنید و آینده یتان را خودتان بسازید.

3. تاریخچه قانون جذب:

قبل از اینکه یک سفر باور نکردنی به سمت روشنگری واقعی در قانون جذب را آغاز کنید، مهم است که این موضوع را درک کنید که شما می توانید آن را در زندگی خود اعمال کنید و اگر از ابزار درستی استفاده شود می تواند موثر باشد. شیوه ها و اعتقادات در این قانون زندگی افراد بزرگی را در طول تاریخ تحت تاثیر قرار داده است.

صدها سال پیش ابتدا تصور می شد که قانون جذب توسط بودا به انسان آموزش داده شده است. او میخواست که این قانون را بدانند؛ " تبدیل به چیزی می شوید که به آن فکر کرده اید". این یک باور است که در قانون جذب عمیقا ذاتی است.

با گسترش این مفهوم در فرهنگ غربی، اصطلاح " کارما " به وجود آمد؛ اعتقادی که در جوامع متعدد محبوب است.

در طول قرن ها این درک مشترک در میان جوامع وجود داشته است که هر آنچه به جهان می دهید (خشم یا شادی ، نفرت یا عشق) در نهایت همان چیزی است که می تواند به زندگی خودتان برگردد.

این مفهوم ساده و راحت در میان بسیاری برای سال ها محبوب شده است. این نشان می دهد که ایده ی قدرت جذب چیز جدیدی نیست و برای بسیاری از ما از راه های گوناگونی قابل تشخیص است.

4. آیا قانون جذب حقیقت دارد؟

همانطور که قبلا گفته شد، قانون جاذبه و ارزش های آن در طول تاریخ دیده شده است. و زنان و مردان بسیاری که نشانه های خود را روی این دنیا جا گذاشته اند، قانون جذب را به عنوان یکی از بزرگترین قدرت های زمین دانسته اند. همچنین بسیاری از شاعران مشهور، هنرمندان، دانشمندان و متفکران بزرگ نظیر شکسپیر، بلیک، امرسون، نیوتن و بتهوون این پیام را از طریق بسیاری از آثار خود انتقال می دهند.

قانون جذب طرفداران مدرن زیادی نیز دارد که عبارتند از: اپرا وینفری، جیم کری و دنزل واشنگتن. علاوه بر این، در فیس بوک با چندین میلیون طرفدار، داستان های موفقیت بسیاری در مورد قانون جذب وجود دارد.

چالش برانگیزترین بخش از تصدیق و پذیرش حقیقت آنچه که قانون جذب باید ارائه دهد، درک این موضوع است که هر یک از تصمیمات شما در زندگی، خوب و بد، تنها توسط شما شکل گرفته است. برای بسیاری، این می تواند مانند قرص تلخی باشد که می خورند، بخصوص اگر احساس می کنید که شما یا عزیزانتان در زندگی خود ضربه های شدیدی را متحمل شده اید.

با این حال، وقتی شما واقعا برای درک کلید حقیقی پشت قانون جذب آمده اید، می توانید با امید و شجاعت در این دانش پر قدرت پی ببرید که شما آزاد هستید مسئولیت زندگی خود را بر عهده بگیرید و برای همیشه خود را از چرخه ترس، اضطراب و منفی بودن که شما را برای مدت طولانی نگه داشته است، آزاد کنید.

5. علم پشت قانون جذب واقعیت، داستان نیست:

فعالیت های فیزیکدانان کوانتومی در طول سال های اخیر کمک کرده است تا تأثیرات باور نکردنی که قدرت ذهن در زندگی ما و جهان به طور کلی دارد، بیشتر روشن شود. فراتر از این ایده توسط دانشمندان و متفکران بزرگ به طور یکسان مورد بررسی قرار گرفت، برای درک بالاتر از اینکه ما چگونه در شکل گیری زندگی و جهان اطراف مان توسط ذهن نقش داریم.

مهم نیست اگر شما تا به حال درک کاملی از فیزیک کوانتوم پشت قانون جذب، نداشته اید. با این حال این بدان معنا نیست که همه ما نمی توانیم از مزایای زیادی که این بخشندگی و قانون به ما ارائه می دهد، لذت ببریم.

همانطور که فیزیکدانان به ما اطلاعات بیشتر و بیشتری در مورد قانون ارائه می دهند، ما بیشتر می توانیم در آزادی واقعی به سادگی شاد باشیم و به این درک برسیم که ما سازندگان و کنترل کننده های زندگی خود هستیم.

شاد باشید، زیرا جهان همیشه در کنار ماست! زمان بیشتری را که به یادگیری نحوه استفاده موثر از قانون جذب اختصاص می دهید، می تواند به تحقق کارها و زندگی پر بار منجر شود. محدودیتی وجود ندارد. ذهن خود را باز کنید و از فراوانی های جهان لذت ببرید.

6. چگونه از قانون جذب استفاده کنیم:

وقتی که آمده ایم تا فرصت های شگفت انگیزی را که زندگی به ما می دهد، درک کنیم، می توانیم بفهمیم که ما شبیه هنرمندان هستیم. ما تصاویری از زندگی مورد نظر خود را می سازیم و سپس انتخاب می کنیم و با انجام اقداماتی، آنچه را که پیش بینی می کردیم، تحقق خواهد یافت.

پس اگر تصوير را دوست نداشتيد؟

آن را تغییر دهید!

زندگی یک بوم نقاشی خالی است. شما در کنترل تصویر نهایی نقش به سزایی دارید.

قانون جذب واقعا ساده است. بدون محدودیت ؛ تمام قوانین طبیعت کاملا بی نقص هستند و قانون جذب استثنا نیست. مهم نیست که چه چیزی میخواهید داشته باشید یا بدست آورید یا در زندگی چه نقشی داشته باشید. اگر شما بتوانید روی یک ایده تمرکز کرده و در ذهن تان آن را برای خود تصور کنید، می توانید آن را داشته باشید.... با کمی تلاش روی خودتان.

7. چگونگی جذب پول و ثروت با قانون جذب:

آیا فکر می کنید که می توانید پول را به عنوان یکی از عوامل مهم که شما را به قانون جذب سوق می دهد، جذب کنید؟ اگر چنین است، شما تنها نیستید. تقریبا هر کسی می خواهد بداند چگونه پول بیشتری را با استفاده از تکنیک های قانون جذب بدست آورد. با این حال، شاید شما پی برده اید که تکنیک های جذب پول، بسیار گیج کننده تر از انتظار شما است. از سوی دیگر، شاید شما فکر می کنید که تمام موارد را درست انجام داده اید اما هنوز به طور کامل متوجه نشده اید که چگونه از قانون جذب برای بدست آوردن پول استفاده کنید.

اگر میخواهید بدانید چگونه سریعا به ثروت می رسید، نخست باید شش تمرین ساده را خوب یاد بگیرید. ما این تمرینات، چگونگی دست یابی سریع به پول و استفاده راحت از مدیتیشن های هدفمند جذب ثروت را در زیر شرح خواهیم داد.

8. شش تمرین برای جذب سریع پول و ثروت:

کارشناسان می گویند شما می توانید چیزی را در 7 روز بدست آورید. اگر این فرآیند برای شما ساده نیست، پس شما ممکن است وسوسه شوید که قانون جذب را رها کنید.

با این حال، رسیدن به ثروت کاملا ممکن است! شما فقط باید تکنیک های مناسب بدست آورید. علاوه بر این، حتی اگر فراوانی هدف اصلی شما نباشد، ، مطمئنا از جذب پول بیشتر به زندگی خود بهره مند خواهید شد.

9. گام های جذب پول:

 1. تمرکز بر فراوانی:

غالبا در بالای لیست قانون جذب، این تمرین بر اساس اصل قانون جذب پیش بینی شده است که شما بیشتر از آنچه که روی آن تمرکز می کنید جذب می کنید.

بنابراین، اگر بیشتر وقت خود را صرف تمرکز بر فراوانی کنید، می توانید بیشتر پیش بروید. راه های زیادی برای انجام دادن آن وجود دارد. برای مثال:

 • یک دفتر بردارید و این عادت را در خودتان به وجود آورید که روزانه از 1 تا 5 چیز که خواستار آن هستید، در آن بنویسید.
 • چشم هایتان را برای 3 تا 5 دقیقه ببندید، در عمیق ترین احساسات قدردانیتان تمام این مدت را صرف فراوانی در زندگی کنید.

 2. تغییر نگرش:

هنگامی که شما در حال تلاش برای جذب فراوانی هستید، ندای درونی شما اغلب به شما می گوید که شما نمی توانید. گاهی اوقات حتی به شما می گوید که شما سزاوار ثروت نیستید.

هر گاه چنین افکار منفی سراغتان می آید، بلافاصله آن را دور انداخته و روی عکس آن تمرکز کنید. به عنوان مثال، وقتی که شما نگران این موضوع هستید که "من فکر نمی کنم که هرگز به اندازه کافی موفق شوم تا درآمد کسب کنم"، به خودتان اطمینان دهید "هر کس می تواند آنقدر موفق باشد تا مقادیر زیادی پول را به دست آورد".

در صورت لزوم، از تکنیک متوقف کردن فکر استفاده کنید، مانند گفتن کلمه "ایست" با صدای بلند یا تصویر سازی یک تابلوی ایست قرمز.

 3. هماهنگ با ارزشهایتان هزینه کنید:

یکی دیگر از بهترین روش های جذب پول این است که مطمئن شوید ثروت تان را روی چیزهایی که واقعا مهم هستند، صرف می کنید. وقتی به شیوه ای زندگی می کنید که با ارزش هایتان هماهنگ است، شما پول بیشتری از هزینه و توسعه یک رابطه بسیار مثبت با پول بدست می آورید. و هنگامی که شما پول را به شیوه ای مثبت و دوست داشتنی می بینید، فورا پول بیشتری را جذب می کنید!

اگر مطمئن نیستید چه چیزی ارزشمند است، موارد زیر را انجام دهید:

 1. پنج تجربه مهم زندگی خود را بنویسید.
 2. پنج کلمه بنویسید که هر کدام را توصیف می کنند.
 3. از خودتان بپرسید: مضامین مشترک چیست؟ اینها ارزش های کلیدی شما هستند.

 4. مواجه شدن با واقعیت ها:

 1. دست یابی به ثروت تنها پیرامون ارتباط پول با شادی نیست. بلکه تا حدودی به واقعیت وضعیت مالی شما و اقدام بر مبنای آن نیز مربوط می شود. پس با خودتان صادق باشید. به تمام امور مالی خود، از جمله بدهی ها نگاه کنید. از اینکه به کمک نیاز داشته باشید، نترسید. دوستان، خانواده و مشاورین مالی می توانند به شما کمک کنند تا یک برنامه ی درست برای بهبود وضعیت تهیه کنید.

  اگر امروز فراوانی (ثروت) ندارید، مشکلی نیست. به خودتان یادآوری کنید که ممکن نیست به جایی که میخواهید، برسید، مگر اینکه با حقیقت جایی که در حال حاضر هستید، ارتباط برقرار کنید.

 5. استشمام پول:

 1. در حالی که در ابتدا ممکن است عجیب و غریب به نظر برسد اما، شما در استفاده از قانون جذب برای پول و ثروت بهتر خواهید شد اگر با بوی پول ارتباط برقرار کنید. هنگامی که شما این کار را انجام می دهید، ارتعاش خود را با ثروت و فراوانی هماهنگ می کنید. همانطور که این کار را انجام می دهید، خود را دارنده ی تمام ثروتی که نیاز دارید، تصور کنید. درباره این موضوع که چرا پول می خواهید یا چقدر آرزو دارید پول بیشتری داشته باشید، فکر نکنید. این باور را در مغزتان به وجود آورید که در حال حاضر کاملا ثروتمند هستید.

 6. از بین بردن ترس از موفقیت:

 1. بسیاری از مردم به طور تصادفی در کار خود مشکل ایجاد می کنند. بنابراین، ممکن است در برخی سطوح بترسید از آنچه اتفاق می افتد اگر شما پول بدست آورید!

 2. همه دلایلی که ممکن است ترس از فراوانی داشته باشید بنویسید. . به عنوان مثال، شما ممکن است بنویسید "اگر مردم فقط به خاطر دارایی ام من را بخواهند چه می شود" یا "اگر خوشحال نباشم، حتی وقتی که ثروتمند هستم، چه می شود؟".
 3. برای هر ترس، فکر کنید که از آن سرچشمه می گیرد. آیا کسی از گذشته این پیام را به شما داده است؟ آیا از محیط اجتماعی شما می آید؟ منشاء آن را یادداشت کنید.
 4. در نهایت، برای هر نگرانی پاسخی بنویسید. به عنوان مثال، "من هنوز دوستان واقعی را از دوستان دروغین تشخیص می دهم مهم نیست که چقدر ثروتمند هستم 

10. چگونه از مدیتیشن برای پول استفاده کنید:

 

شاید شما از قبل در حال تمرین مدیتیشن هستید، یا شاید فقط فکر کنید که برای اولین بار آن را امتحان کنید. صرف نظر از این، مدیتیشن هدایت شده برای جذب پول میتواند توسط همه انجام شود.

این یک روش عالی برای هماهنگی ذهن شما با واقعیت فراوانی و ایجاد احساسات مثبت درباره ثروت می باشد و یک تصویر واضح تر از هدف تان به شما می دهد.

علاوه بر این، مدیتیشن ده ها مزیت اثبات شده علمی دیگر دارد، اعم از مدیریت استرس تا افزایش همدلی، کاهش فشار خون و بهبودی سلامت روان.

شما نمیتوانید یک شبه مبالغ هنگفتی پول را به دست آورید، اما می توانید پیش شرط های ثروت یک شبه را ایجاد کنید. ما شما را از طریق یک مدیتیشن پول پایه، گام به گام جلو می بریم.

11. به موارد زیر به عنوان مدیتیشن "حالا پول را جذب کن" فکر کنید.

 1. در حالت ایده آل قبل از خواب انجام می شود تا پیام ها به راحتی جذب ناخودآگاه شما شوند، مدیتیشن های پولی با یافتن یک مکان راحت و آرام، جایی که مزاحمتی برای شما وجود نداشته باشد، آغاز می شود. چهارزانو یا روی یک صندلی که پاهایتان به زمین می رسد، بنشینید.
 2. پنج نفس عمیق بکشید، هر دم و باز دم تا 10 بشمارید. همانطور که این کار را انجام می دهید، همه فشار ها روی بدن خود را رها کنید. با تصور کردن این تنش ها را از خود دور می کند.
 3. هنگامی که کاملا آرام هستید، تصور کنید که بدن شما گرم می شود و با نور گرم و طلایی پر شده است.
 4. پس از گذشت چند دقیقه، تصور کنید که پول روی شما می بارد. به تصورات خود میلیون ها دلار اضافه کنید. تصور کنید که خانه شما و همسایه ها را پر می کند. برای همه به اندازه کافی وجود دارد.
 5. اجازه دهید احساس خوشحالی و تحقق یافتن داشته باشید. بعد از چند دقیقه غرق در شادی بودن، به آرامی چشمهایتان  را باز کنید.

هنگامی که از این مدیتیشن جذب پول استفاده کردید، شما می توانید آن را دو بار یا سه بار در روز تکرار کنید، نه فقط قبل خواب.

12.  تاییدیه پولی برای ثروت و فراوانی

هدف از اجرای قانون جذب این است که، تأییدیه پول می تواند سریعا به تمرکز قلب و ذهن شما روب اهدافتان کمک کند.

آنها عبارات ساده ای هستند که حاوی پیام های قدرتمند از شادی و موفقیت می باشند. تاییدیه های زیر را برای ثروت و فراوانی امتحان کنید. گفتن آنها در یک آینه قبل از اینکه روز خود را شروع کنید می تواند خیلی تاثیر گذار باشد.

 • "من عاشق پول هستم. پول خوب است. "
 • "من هر روز پول بیشتری جذب می کنم."
 • "من آماده دریافت تمام ثروت هستم من شایسته ی آنم".
 • "هیچ محدودیتی وجود ندارد که چقدر پول میتوانم جذب کنم."
 • " من پول را می سنجم و بیشتر و بیشتر از آن را در زندگی ام جذب می کنم."
 • "من همیشه دقیقا مبلغ پولی را که نیازم دارم، خواهم داشت."
 • " "بدست آوردن پول برای من آسان است."
 • "من می دانم که می توانم در جذب ثروت و دستیابی به تمام اهدافم موفق باشم."
 • "من یک زندگی موفق، فراوان و شاد دارم"
 • "هر روز، من مغناطیس مانند ثروت بیشتری را جذب می کنم."

نوشته شده در تاریخ 1398/5/7 ترجمه شده از: 

thelawofattraction

thelawofattraction

What Is The Law Of Attraction? Open Your Eyes To A World Of Endless Possibilities

Simply put, the Law of Attraction is the ability to attract into our lives whatever we are focusing on. It is believed that regardless of age, nationality or religious belief, we are all susceptible to the laws which govern the Universe, including the Law of Attraction. It is the Law of Attraction which uses the power of the mind to translate whatever is in our thoughts and materialize them into reality. In basic terms, all thoughts turn into things eventually. If you focus on negative doom and gloom you will remain under that cloud. If you focus on positive thoughts and have goals that you aim to achieve you will find a way to achieve them with massive action.

This is why the universe is such an infinitely beautiful place. The Law of Attraction dictates that whatever can be imagined and held in the mind’s eye is achievable if you take action on a plan to get to where you want to be.

What Is The Law Of Attraction?

The Law of Attraction is one of life’s biggest mysteries. Very few people are fully aware of how much of an impact the Law of Attraction has on their day to day life. Whether we are doing it knowingly or unknowingly, every second of our existence, we are acting as human magnets sending out our thoughts and emotions and attracting back more of what we have put out.

Unfortunately, so many of us still blind to the potential that is locked deep within us. Consequently, it is all too easy to leave your thoughts and emotions unchecked. This sends out the wrong thoughts and attracts more unwanted emotions and events into your life.

Once the power of attraction has been understood by you it is no longer secret. Plus, you have learned how to effectively apply these to your everyday life, your entire future is yours to create.

The History Of The Law Of Attraction

Before you begin to embark on the incredible journey towards true enlightenment in the Law of Attraction, it is important that you understand that you can apply it to your life and it can be effective if the correct tools are used. The practices and beliefs in this law have been igniting the lives of great individuals throughout the course of history.

Hundreds of years ago the Law of Attraction was first thought to have been taught to man by the immortal Buddha. It is believed he wanted it to be known that ‘what you have become is what you have thought’. This is a belief that is deeply intrinsic in the Law of Attraction.

With the spread of this concept to western culture also came the term ‘Karma’, it is a belief that is popular throughout numerous societies.

Over the centuries it has been a common understanding amongst many that what you give out to the world (be it anger or happiness, hate or love) is ultimately what can return to your own life in the end.

This simple and easy-to-follow concept has been so popular among many for a large number of years. It demonstrates that the idea of the power of attraction is not new whatsoever. It is already recognizable to many of us in a variety of ways.

Is The Law Of Attraction Real?

As previously discussed, The Law Of Attraction and its values have been seen throughout history. And a great many women and men who have left their mark on this world have shown the Law of Attraction to be one of the greatest powers on earth; with many well-loved poets, artists, scientists and great thinkers such as Shakespeare, Blake, Emerson, Newton and Beethoven all conveying this message through their many works.

There have been many modern advocates of The Law Of Attraction as well. These include Oprah Winfrey, Jim Carrey, and Denzel Washington. In addition, with over 5.8 MILLION Facebook fans, there are plenty of success stories surrounding The Law Of Attraction.

The most challenging part of acknowledging and accepting the truth of what the Law of Attraction has to offer is coming to the realization that every single one of your decisions in life, good and bad, have been shaped by you alone. For many, this can be a bitter pill to swallow, especially if you feel that you or your loved ones have been dealt some particularly hard blows in life.

However, once you have truly come to understand the true key behind of the Law of Attraction you can be renewed with hope and courage in the overwhelming knowledge that you are free to take charge of your life and free yourself forever from the cycle of fear, worry or negativity which has held you back for too long.

The Science Behind The Law Of Attraction: Fact, Not Fiction

The work of quantum physicists during recent years has helped to shine greater light on the incredible impact that the power of the mind has on our lives and the universe in general. The more that this idea is explored by scientists and great thinkers alike, the greater an understanding we have on just how significant a role the mind plays in shaping our lives and the world around us.

It doesn’t matter if you do not ever come to have a thorough understanding of the quantum physics behind the Law of Attraction. However, this does not mean that we all cannot enjoy the many benefits that this generous and law can offer us.

As physicists come to supply us with more and more information regarding the law, the more we can simply rejoice in the truly liberating and empowering realization that we are the creators and controllers of our life and the energy we are all made of.

Be happy, for the universe is always on our side! The more time you dedicate to learning how to use the Law of Attraction effectively, the more fulfilling and rewarding your life can be. There are no restrictions! Open your mind and enjoy the natural abundance of the Universe.

How To Use The Law Of Attraction

Once we have come to understand the astounding possibilities that life has to offer us, we can also come to realize that we are like artists. We are creating pictures of our intended life and then making choices and taking actions that will realize what we envisaged.

So what if you don’t like the picture?

Change it!

Life is a blank canvas of possibility; you are in control of what the finished picture could look like.

The Law of Attraction really is that simple. No catches. All laws of nature are completely perfect and the Law of Attraction is no exception. No matter what you are looking to have or achieve or be in life, if you can hold onto an idea and see it for yourself in the mind’s eye, you can make it yours to have… with some effort on your part.

How To Attract Money And Wealth With The Law Of Attraction

Was the thought that you could attract money one of the main things that drew you to the Law of Attraction? If so, you’re not alone. Almost everyone wants to find out how to attract more money using Law of Attraction techniques. However, maybe you’ve since discovered that techniques to attract money are more confusing than you expected. Alternatively, perhaps you think you’ve been doing all the right things but you still haven’t quite figured out how to use the Law of Attraction to get money.

If you want to know how to build wealth fast, first you need to master six easy exercises. We’ll outline these exercises below, and also explore how to manifest money quickly and easily using targeted meditations to attract wealth.

6 Exercises To Attract Money And Wealth Instantly

Experts sometimes say you can manifest anything in 7 days. If the process hasn’t been as simple for you, then you might be tempted to give up your Law of Attraction work.

However, it’s entirely possible to manifest wealth! You just have to earn the right techniques. In addition, even if abundance isn’t your main manifestation goal, you’ll surely benefit from attracting more money into your life regardless.

Attract Money Step 1. Focus On Abundance

Often top of the list of Law of Attraction money tips, this exercise is predicated on the core Law of Attraction premise that you attract more of what you focus on.

So, if you spend more time focusing on the abundance you have, more could come your way. There are many ways to do this. For example:

Keep a journal and make a daily habit of noting down 1-5 things you’re grateful to have.

Close your eyes for 3-5 minutes, spending all the time inhabiting your deepest feelings of gratitude for the abundance in your life.

Attract Money Step 2. Flip The Script

When you’re trying to attract abundance, your inner critic will often tell you that you can’t. Sometimes, it will even tell you that you don’t deserve to be wealthy.

Whenever a negative thought like this arises, immediately flip it around and focus on the opposite. For example, when you worry “I don’t think I’ll ever be successful enough to make money”, firmly tell yourself “Everyone can be successful enough to make huge amounts of money”.

If necessary, use a thought-stopping technique like saying the word “Stop” out loud or picturing a red stop sign.

Attract Money Step 3. Spend In Alignment With Your Values

Another of the best ways to attract money is to ensure you spend the wealth you have on things that really matter. When you live in a way that aligns with your values, you get much money pleasure from spending and develop a much more positive relationship with money. And when you view money in a positive, loving way, you’ll attract more money instantly!

And if you’re not sure what you value, do the following:

Write down the five most important experiences of your life.

Write 5 words that describe each.

Ask yourself: what common themes emerge? These are your key values.

Attract Money Step 4. Face Facts

Manifesting wealth isn’t just about connecting money with happiness. It’s also about looking at the reality of your financial situation and acting accordingly. So, be honest with yourself. Look at all your finances, including debts. Don’t be afraid to reach out for help if you need it. Friends, family, and financial advisers can all help you draw up a plan to improve the situation.

If you don’t have abundance today, that’s okay. Remind yourself that it’s not possible to get to where you want to go unless you engage with the truth of where you are right now.

Attract Money Step 5. Smell Money

While it might sound strange at first, you’ll be better at using the Law of Attraction for money and wealth if you connect with the smell of money. When you do this, you align your own vibration with wealth and abundance. As you do this, imagine yourself as having all the wealth you need. Don’t think about why you want money, or how you wish you had more money. Let your brain believe you are fully abundant, right now.

Attract Money Step 6. Banish Fear Of Success

Many people accidentally self-sabotage. So, you might on some level be afraid of what will happen if you attract money!

 1. Write down all the reasons you might be afraid to be abundant. For example, you might write “What if people only use me for my wealth?” or “What if I’m not happy, even when I’m rich?”.
 2. For each fear, think about where it comes from. Did someone from your past give you this message? Is it coming from your social setting? Note the source.Finally, write a reply to each worry. For example, “I’ll still know true friends from false friends no matter how wealthy I am”.

How To Use Meditation For Money

Perhaps you’re already practicing meditation, or maybe you’re just thinking about trying it for the first time. Regardless, a guided meditation to attract money can be done by everyone.

It’s a wonderful way of tuning your mind into the reality of your abundance, creating positive emotions about wealth and giving you a more vivid picture of what it will be like to manifest your goal.

Plus, meditation has dozens of other scientifically proven benefits, ranging from stress management to increased empathy, lower blood pressure, and better mental health.

You can’t manifest huge sums of money overnight, but you can create the preconditions for wealth virtually overnight. We’ll take you through a basic money meditation, step by step.

Think of the following as an “attract money now” meditation:

Ideally performed before sleep so that the messages can be readily absorbed into your subconscious, money meditations begin with finding a comfortable, quiet place where you won’t be disturbed. Sit down cross-legged, or in a chair with your feet touching the ground.

 1. Take 5 deep breaths, inhaling and exhaling to a count of ten each time. As you do this, release all tension from your body. Imagining it dissipating at the top of your head, then work your way down to your neck, chest, waist, legs, and feet.

Once you’re used to this attract money meditation, you can move on to repeat it twice or three times a day, not just before sleep.

 

10 Money Affirmations For Wealth And Abundance

Aimed at harnessing the Law of Attraction, money affirmations can quickly help to focus your heart and mind on your goal.

They are simple phrases that contain powerful messages of happiness and success. Try the following affirmations for wealth and abundance. Saying them into a mirror before you start your day can be especially effective.

“I love money. Money is good.”

“I am attracting more money each day.”

“I am ready to receive all the wealth I deserve.”

“There is no limit to how much money I can attract.”

“I value money and am attracting more and more of it into my life.”

“I will always have exactly the amount of money I need.”

“Earning money is easy for me.”

“I know I can succeed in attracting wealth, and in achieving all my goals.”

“I live a successful, abundant, joyful life.”

“Every day, I magnetically attract more wealth.”

When you’re fully relaxed, imagine your body warming up and being filled with a warm, golden light.

After a few minutes pass, imagine money raining down on you. Imagine it adding up to millions of dollars. Imagine it filling your rooms and the rooms of your neighbors. There is enough for everyone.

 1. Let yourself feel joyful and fulfilled. After another few minutes of bathing in this happiness, slowly open your eyes.
اشتراک گذاری بازگشت به منو بازگشت به بالا